Zczuba.tv

Aktualności

REMIS Z LEŚNĄ !!!

• autor: startbrzoza, 2018-11-04 12:20

Po serii 4 meczów bez porażki, Startowcy mierzyli się na własnej murawie z ostatnią drużyną łańcuckiej a klasy Leśną Wólką Podleśną. Zdecydowanym faworytem tego spotkania był Start, jednak niestety nie było tego widać na murawie.

Brzóza zagrała słabo w pierwszej połowie, przegrywając ją 1-0. Start w pierwszych 45 minutach kilkakrotnie zagroził bramce gości. Strzałów z dystansu próbował Marek Sobuś, jednak bezskutecznie. Blisko szczęścia było w 35minucie po dwójkowej akcji Lorenc-Sobuś i klepce na jeden kontakt, jednak niestety przysłowiowego ''buta'' brakło Sobusiowi, aby uprzedzić interweniującego bramkarza. W ostatniej akcji pierwszej połowy Startowcy mogli doprowadzić do remisu, jednak podanie wzdłuż bramki trenera Walkowicza do Piotra Panka zamykającego akcję okazuje się za mocne i strzał Piotrka szybuje nad poprzeczką bramki Leśnej. Po pierwszej połowie Start - Leśna 0-1. W drugiej połowie Brzóza zagrała bardziej ofensywnie, chcąc rozerwać nieco defensywę gości grą skrzydłami, jednak mimo często wygrywanych pojedynków Panka i Piekło na bokach, brakowało dokładności w decydujących podaniach. Drużyna Leśnej również tworzyła groźne okazje po jednej z nich powinno być 2-0, jednak w sytuacji sam na sam fenomenalną interwencją popisuje się nasz bramkarz Grzesiek Cisek, zatrzymując napastnika gości. Ostatnie 10minut spotkania to postawienie wszystkiego na jedną kartę przez naszą drużynę, większa liczba zawodników w ofensywie spowodowała właściwie grę do jednej bramki. Trafienie dające nam 1punkt padło w 88minucie, prostopadłe podanie do Marka Sobusia od Kazimierza Lei wydaje się być za mocne, na domiar złego wychodzącą piłkę na aut bramkowy przed naszym napastnikiem blokuje golkiper Leśnej, chcąc pozwolić jej opuścić murawę, jednak na szczęście sprytem w tej sytuacji wykazuje się Sobuś i wyłuskuję futbolówkę bramkarzowi gości, po czym wystawie ją do Walkowicza, któremu nie pozostaje nic jak umieścić ją w siatce Start-Leśna 1-1. Po tej bramce Brzóza zwietrzyła szansę na zdobycie 3 oczek rzutem na taśmę, natomiast w szeregi Leśnej wdarła się frustracja, czego efektem był brutalny faul na naszym bramkarzu, którego efektem była zaledwie żółta kartka. Po tym faulu doszło do przepychanek pomiędzy zawodnikami obydwu drużyn co zakończyło się wieloma żółtymi kartkami. Start miał swoją piłkę meczową w ostatniej akcji spotkania jednak marnuję świetną kontrę wychodząc w przewadze 4 na 2, ostatnie podanie okazuję się za słabe i piłkę łapie bramkarz Leśnej.
Podsumowując:
Spotkanie z Leśną było bardzo zacięte czego efektem było aż 7 żółtych kartek, Wólka Podleśna chcąc się utrzymać musi za wszelką cenę punktować i było to widać w tym spotkaniu, gdyż postawili oni wysoko poprzeczkę naszej ekipie. Z naszej strony wiadomo, wszyscy liczyli na 3punkty jednak z przebiegu spotkania podział punktów jest wynikiem sprawiedliwym.
DRUŻYNIE LEŚNEJ DZIĘKUJEMY ZA MECZ I ŻYCZYMY POWODZENIA!!!

START Brzóza Stadnicka - Leśna Wólka Podleśna 1-1 (0-1)

Bramka: Mateusz Walkowicz
Asysta: Marek Sobuś

Skład: Cisek Grzegorz - Buszta Paweł(65min Naróg Bartłomiej), Sołek Dariusz, Stopyra Michał, Olechowski Bartłomiej(37min Panek Konrad), Piekło Mariusz, Zdanowicz Tomasz(10min Panek Piotr), Leja Kazimierz, Lorenc Eryk, Walkowicz Mateusz, Sobuś Marek oraz Tkacz Michał, Baranowski Piotr, Panek Jakub