Sezon 2008/09 Klasa A
Wyniki:
Runda Jesienna:
Błękit Żołynia-START Brzóza Stadnicka 1-0
START Brzóza Stadnicka-LKS Wola Dalsza 3-3 ( Szmuc 2, Czech )
Pogórze Husów-START Brzóza Stadnicka 1-4 ( P.Prajs 2, Szmuc, Czech )
START Brzóza Stadnicka-Pogórze Bachórz 4-1 ( Szmuc, P.Prajs, Kuter, Czech )
Palikovia Palikówka-START Brzóza Stadnicka 2-3 ( Czech 2, P.Prajs )
START Brzóza Stadnicka-Tatyna Dylągówka 3-0 ( P.Prajs, Czech, Szmuc )
Sawa Sonina- START Brzóza Stadnicka 4-3 ( Czech 2, P.Prajs )
START Brzóza Stadnicka-Orzeł Wólka Nieźwiedzka 1-0 ( Kątnik )
Dąb Kosina-START Brzóza Stadnicka 3-2 ( Szmuc, Czech )
START Brzóza Stadnicka-Astra Medynia 7-1 ( Szmuc 3, Czech 3, T. Buszta )
START Brzóza Stadnicka-Jawor Krzemienica 6-0 ( Szmuc 3, P.Prajs 3 )
Leśna Wólka Podleśna-START Brzóza Stadnicka 2-0
START Brzóza Stadnicka- Trzebownisko 3-0 ( Czech, M.Prajs, P.Prajs )
Runda Wiosenna:
LKS Wolka Dalsza- START Brzóza Stadnicka 1-0
START Brzóza Stadnicka-Pogórze Husów 2-0 ( Szmuc, samobój )
Pogórze Bachórz-START Brzóza Stadnicka 0-3 (Czech, Szmuc, samobój)
START Brzóza Stadnicka -Palikovia Palikówka 2-0 ( P.Prajs, samobój)
START Brzóza Stadnicka-Błękit Żołynia 1-2 ( Czech)
Tatyna Dylągówka -START Brzóza Stadnicka 3-1 ( T.Buszta )
START Brzóza Stadnicka-Sawa Sonina 1-4 ( T.Buszta )
Orzeł Wólka Niedźwiedzka -START Brzóza Stadnicka 6-0
START Brzóza Stadnicka-Dąb Kosina 2-1 ( P.Prajs, Szmuc)
Astra Medynia- START Brzóza Stadnicka 2-0
Jawor Krzemienica- START Brzóza Stadnicka 1-2 ( K.Leja, P.Prajs)
START Brzóza Stadnicka- Leśna Wólka Podleśna 4-1 ( Kuter, Szmuc, K.Leja, Koba)
Trzebownisko-START Brzóza Stadnicka 3-2 ( P.Prajs, M.Prajs)
STRZELCY:
Dariusz Szmuc - 16
Michał Czech - 15
Piotr Prajs - 14
Mateusz Kuter - 2
Kazimierz Leja - 2
Tomasz Buszta - 2
Mariusz Prajs - 2
Tadeusz Buszta - 1
Damian Kątnik - 1
Sylwester Koba - 1
Kadra:
Bramkarze: Andrzej Prajs, Marcin Mączka, Grzegorz Cisek (W)
Obrońcy: Mariusz Prajs, Michał Leja, Marcin Cisek, Marcin Gdula, Ireneusz Buszta, Dominik Muskus (J), Jacek Pawul (W)
Pomocnicy: Michał Czech, Damian Kątnik (J), Piotr Miazga, Tadeusz Buszta, Mariusz Kuter (W), Mateusz Kuter , Tomasz Buszta,
Napastnicy: Dariusz Szmuc, Piotr Prajs, Sylwester Koba, Kazimierz Leja (W)
TRENER: Dariusz Szmuc
1.Orzeł Wólka Niedźwiedzka 26 62 76-23
2.Sawa Sonina 26 59 82-29
3.Astra Medynia Głogowska 26 49 70-38
4.LKS Trzebownisko 26 47 72-52
5.LKS Wola Dalsza 26 46 58-40
6.START BRZÓZA STADNICKA 26 43 59-42
7.Leśna Wólka Podleśna 26 41 54-43
8.Dąb Kosina 26 39 58-55
9.Tatyna Dylągówka 26 38 39-45
10.Błękit Żołynia 26 37 43-41
11.Pogórze Bachórz 26 22 44-81
12.Palikovia Palikówka 26 21 39-59
13.Pogórze Husów 26 14 43-91
14.Jawor Krzemienica 26 4 14-106